Ülküm Sigorta

Ülküm Sigorta aracılık Hizmetleri Ltd.Şti., hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yıllardır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

 


Ülküm Sigorta Aracılık Hizmetleri yetkili acentesi olarak amacımız,satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin beklentilerini saptayarak,kısa zamanda hızlı ve doğru çözümleri üretmek,riklerini değerlendirerek ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak,hasar / tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli,kaliteli ve kesintisiz hizmet verererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Ülküm Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Ataşehir ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Ülküm Sigortaya bekliyoruz.

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde Allianz Sigorta Acentesi Ülküm Sigorta olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız. Ülküm Sigorta Allianz Sigorta bayisi olarak Otomobil sigortası (Kasko), sağlık sigortası, ev sigortası ve işyeri sigortası alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunan acentemiz Ülküm Sigorta ihtiyacınız olan tüm sigorta hizmetleri hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri de Ülküm Sigorta Allianz Sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Ülküm Sigorta 0(216) 469 78 23